Wellness & Spa Hotel Villa Memories

+420 222 539 539
Po - Pá: 8 – 22 hod., So - Ne: 9 – 22 hod
Vylanta 219, Fryšták 76316

Nově otevřená Villa Memories nabízí dokonalou relaxaci, nejrůznější sportovní aktivity, nadstandardní servis a atraktivní prostředí. Komfortní ubytování je pro hosty připraveno v luxusních pokojích se zcela unikátní atmosférou včetně nejmodernějšího vybavení. Vybrat si můžete pokoj Země, Vlk, Džungle, Leopard a Zebra. K dispozici je také moderní společná kuchyň a společenská místnost s krbem. Vila je obklopena udržovanou zahradou s lehátky a houpacími křesly. Pro děti je připraveno vybavené dětské hřiště. Těšit se můžete také na vyhřívaný bazén s protiproudem a vlnami. Řidiči jistě uvítají možnost parkování zdarma přímo u objektu střeženém kamerovým systémem.

  • Internet
  • Snídaně v ceně
  • Parkování zdarma
  • Domácí mazlíčci bez poplatku

Wellness & Spa Hotel Villa Memories On-line rezervace

Zadejte prosím datum příjezdu a odjezdu pro zobrazení cen

Datum příjezdu
Datum odjezdu
Typ pokoje Kapacita pokoje
Dvoulůžkový pokoj
Čtyřlůžkový pokoj
Deluxe sextuple room
Celá Villa

Ceny ubytování můžeme zobrazit až po zadání konkrétního data příjezdu a odjezdu. Zadání můžete provést kliknutím zde.

Vyberte si z 5 pobytových balíčků nabízených v Wellness & Spa Hotel Villa Memories

Wellness & Spa Hotel Villa Memories Pokoje

Komfortní ubytování, které uspokojí i náročné klienty, je připraveno v pokojích Země, Vlk, Džungle, Leopard a Zebra. Pokoj Země je koncipován jako mezonet s terasou a dominuje mu velké akvárium se stovkami exotických rybek. K luxusnímu vybavení všech pokojů patří moderní nábytek z exotického dřeva, i Pad a Wifi zdarma, luxusní tkaniny a podlahy, satelitní televizor, trezor a plně vybavený minibar. Samozřejmostí je moderně zařízená koupelna s ručníky, župany a kvalitními kosmetickými přípravky a doplňky.

Wellness & Spa Hotel Villa Memories Gastronomie

Ve Ville můžete dopřát nezapomenutelný zážitek i svým chuťovým buňkám. Dobré ráno začíná pořádnou snídaní. Na přání lze připravit i piknikový koš s bohatým občerstvením. V průběhu dne je možné zajistit catering. Na každém pokoji včetně relaxačního studia se nachází také plně zásobený minibar s alko i nealko nápoji, sladkostmi, oříšky a dalšími laskominami.

Wellness & Spa Hotel Villa Memories Recepce

Čas příjezdu: od 14:00

Čas odjezdu: do 10:00

Ubytování přijímá platbu těmito kartami

  • Visa
  • Visa Electron
  • Maestro
  • EuroCard/MasterCard
  • American Express

Wellness & Spa Hotel Villa Memories Okolí

Villa Memories sídlí v malebné oblasti Hostýnských vrchů, na okraji města Fryšták v blízkosti louky a lesa. Široké možnosti sportovního vyžití nabízí např. golfová hřiště, lyžařské areály a kvalitní in-line a cyklostezky. Kola i čtyřkolky si přitom můžete zapůjčit přímo na recepci Villy. Hosté, kteří dávají přednost poklidnějšímu trávení volného času, pak mohou zavítat například do ZOO Lešná, zajít si na prohlídku stejnojmenného zámku, případně se vydat po stopách Tomáše Bati.

Wellness & Spa Hotel Villa Memories Další informace

K vile přiléhá velká zahrada, kde si můžete ugrilovat na vestavěném grilu výborné maso z místních chovů nebo relaxovat v pohodlných lehátkách či houpacích křeslech. Vaše ratolesti přitom mohou řádit na nejbezpečnější trampolíně s ochranou sítí značky Springfree nebo na dětském pískovišti.


Kromě načerpání sil z romantických přírodních scenérií v bezprostřední blízkosti vily, jež stojí kousek od lesa a nabízí výhled na vodní přehrady, si můžete odpočinout v našem celoročně vyhřívaném bazénu s protiproudem a vlnami, bylinkové sauně či při jedné z exkluzivních masáží prováděných v našem zahradním relaxačním studiu. Všechny formy relaxace navíc provází tlumená hudba ve stylu chillout & fusion.


Široké možnosti sportovního vyžití nabízí rovněž golfová hřiště, lyžařské areály a kvalitní in-line a cyklostezky. Kola i čtyřkolky si přitom můžete zapůjčit přímo na recepci Villa Memories. Hosté, kteří dávají přednost poklidnějšímu trávení volného času, pak mohou zavítat například do ZOO Lešná, zajít si na prohlídku stejnojmenného zámku, případně se vydat po stopách Tomáše Bati.

Wellness & Spa Hotel Villa Memories

Vylanta 219, Fryšták
Zobrazit celou mapu